ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Picknickväska 8941092
*
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:42:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 22:16:04
1
400 kr
12/5 20:36:59
2
350 kr
12/5 20:37:24
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Picknickväska
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 22:16:04 | 1 | 400 kr |
12/5 20:36:59 | 2 | 350 kr |
12/5 20:37:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal